Imunonutrice

  

V ordinaci je pro ORL pacienty imunonutriční poradna zdarma, tedy díky atestaci z klinické výživy poradíme, jak účinně posílit imunitu změnou stravy. Jako bonus vedle toho nabízíme i možnost zakoupení českého čistě přírodního velmi oblíbeného doplňku stravy.

  

Možnost zakoupení

oblíbeného doplňku stravy

Penoxal 

  

Naši pacienti s ním mají velmi dobrou zkušenost, vycházíme jim proto vstříc bezkonkurenční cenou oproti cenám na internetu anebo v lékárnách - sponzorujeme cenu v období epidemie (cena pouze za náklady - z etických důvodů) a navíc zaručujeme klíčovou čerstvost z výroby: balení 60tbl za 1190,-Kč anebo 120tbl za 2090,-Kč -. Více rozsáhlých informací o účincích, recenzích a lékařské hodnocení lze nalézt na stránkách výrobce, objednání je pak možné u nás anebo přes e-mail orlinfopacient@email.cz  (vyzvednutí Penoxalu je nutné osobně v ordinaci, ale bez vstupu mezi pacienty, tedy mimo kontakt s čekárnou).

  

Penoxal - aktuální ceny (za náklady) po dobu epidemie, při užívání 2xdenně:

- intenzivní léčba na 1 měsíc - balení 60 tablet: 1190,- Kč

- intenzivní léčba na 2 měsíce - balení 120 tablet: 2090,-Kč

pro zdravotníky navíc zajišťujeme i množstevní  sponzorovanou slevu

objednávky a vyzvednutí v ordinaci lze i bezkontaktně přes orlinfopacient@email.cz

  

zde jsme navíc nově umožnili v komentářích popsat své zkušenosti pacienty, kteří Penoxal užívají:

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

 • Přípravek PENOXAL

  13. 11. 2020 20:01:27 | Alena Hoffmanová

  Protože mívám každou sezónu časté infekce dýchacích cest (mám chronickou obstrukční plicní nemoc), objednala jsem si v době koronavirové epidemie přípravek Penoxal kvůli dobrým recenzím, které jsem četla od ostatních pacientů, k posílení imunity proti virózám. Užívám ho zatím jeden měsíc a během této doby jsem nebyla nachlazená. Navíc mi přípravek pomohl odstranit únavu, se kterou jsem se potýkala, takže za mě v tomto znatelný rozdíl. Mám mnohem více energie a celkově se cítím lépe. Děkuji za možnost dostupnější ceny přes ordinaci.

  Odpovědět

 • Penoxal

  18. 12. 2020 13:08:54 | Robin

  Přípravek mile překvapil pomáhá Na únavu, nachlazení,i přes větší cenu je to příjemná investice, možnost slevy při koupi V ordinaci...

  Odpovědět

Objednejte se

MUDr. Jana Neuwirthová, Ph.D.

ORL, ultrazvukové vyšetření a imunonutrice

Slavkov u Brna, Bučovice, Vyškov, Brno a okolí

Blog - orlinfo.cz

ORLINFO.CZ

Hledáte informace o problematice infekcí, zánětů, nádorů anebo i jen přirozenou cestu ke zlepšení imunity a psychiky? Podívejte se na můj blog, kde k daným tématům najdete velké množství  informací.

  

  Nově publikovaný článek:

Co stojí za závažnými průběhy COVID-19 i u mladých jinak zdravých lidí? Jaké mohou být skryté prozánětlivé faktory, které je přivedou až na jednotky intenzivní péče? A proč se fylogeneticky daná vysoká zánětlivá reaktivita, vyvinutá původně k přežití, obrací nyní proti nám namísto boje s infekcí? Více v odkazu zde...

  

PODÍVAT SE NA BLOG

laptop-near-teal-stethoscope-in-wooden-table-3758756.jpg