Bezpečí pro naše pacienty zajišťujeme pravidelnou kontrolou sterilizace a certifikovanými metodami dezinfekce

Pacienty chceme nejen léčit, ale i chránit, proto nejen 1x ročně, ale navíc i při každé jednotlivé sterilizaci kontrolujeme její účinnost. V naší ordinaci navíc používáme profesionální certifikované metody dezinfekce a sterilizace, vyhovující i nemocničnímu prostředí.
Po dekontaminaci a dezinfekci (Secusept/Stabimed) se nástroje opláchnou a vkládají do sterilizátoru. Pro každou jednotlivou várku sterilizace používáme zdravotním ústavem doporučený indikátor, který garantuje účinnost sterilizace - ukazuje na bezpečné odstranění všech bakterií a virů.
Denně používané nástroje sterilizujeme v kazetách, ostatní pak v jednorázových plastových obalech. Z kazet jsou nástroje přemístěny pomocí podávek na krytou čistou pracovní plochu, kde jsou chráněné před kontaminací a před použitím navíc i nahřívány na teplotu lidského těla.

Objednejte se

MUDr. Jana Neuwirthová, Ph.D.

ORL, ultrazvukové vyšetření a imunonutrice

Slavkov u Brna, Bučovice, Vyškov, Brno a okolí

Blog - orlinfo.cz

ORLINFO.CZ

Hledáte informace o problematice infekcí, zánětů, nádorů anebo i jen přirozenou cestu ke zlepšení imunity a psychiky? Podívejte se na můj blog, kde k daným tématům najdete velké množství  informací.

  

  Nově publikovaný článek:

Co stojí za závažnými průběhy COVID-19 i u mladých jinak zdravých lidí? Jaké mohou být skryté prozánětlivé faktory, které je přivedou až na jednotky intenzivní péče? A proč se fylogeneticky daná vysoká zánětlivá reaktivita, vyvinutá původně k přežití, obrací nyní proti nám namísto boje s infekcí? Více v odkazu zde...

  

PODÍVAT SE NA BLOG

laptop-near-teal-stethoscope-in-wooden-table-3758756.jpg