Přijímáme nové pacienty:

dospělé nad 16 let.

Nevyžadujeme objednání ani ohlášení se předem.

VYBAVENÍ ORDINACE

ORL ambulantní zdravotnické zařízení je umístěno v klidném a čistém prostředí na poliklinice města Slavkov u Brna. Má jedinečný koncept komplexní péče. Provádíme kompletní vyšetření uší, nosu a krku včetně endoskopií, ultrazvuku a vyšetření sluchu. V případě potřeby zajišťujeme i cytologickou a histologickou diagnostiku.

Registrace i všechna nabízená vyšetření jsou pro pacienty, pojištěné u našich smluvních pojišťoven, samozřejmě zdarma. 

Pacientům nabízíme i přímou vazbu na prestižní klinické pracoviště v Brně, kde mají možnost napojení do dalších specializovaných ambulancí anebo doplnění operačního řešení.

ORL ordinace 1.JPG

Ordinace nabízí moderní prostředí

Ordinace je umístěna v nově zrekonstruovaných prostorách polikliniky s bezbariérovým přístupem. Čekárna zajišťuje soukromí a pohodlí pacientů, je oddělená od chodby polikliniky a je vybavena elektronickým registračním a vyvolávacím systémem. Pro zvýšení hygieny a komfortu prostředí jsou čekárna i ordinace vybaveny klimatizací s antibakteriálními filtry s ionty stříbra.

V ordinaci používáme pouze nejkvalitnější lékařskou techniku a využíváme nový ambulantní informační systém CGM Medistar, umožňující elektronizaci kartotéky. Samozřejmostí jsou eRecepty, eNeschopenky, dodržování GDPR apod.

ORL ordinace 2.JPG

Zamezujeme riziku šíření infekcí

V naší čekárně a ordinaci provádíme pravidelnou dezinfekci všech ploch. Endoskopy a nástroje prochází dezinfekcí a sterilizací v hygienickém režimu, odpovídajícím i vysokým nemocničním standardům.

Dezinfekce používáme od profesionální firmy Ecolab a pro nerezové nástroje máme nejnovější model sterilizátoru Stericell Eco line. Nástroje pro každodenní použití jsou přenášeny ze sterilizační místnosti v nerezových kazetách, ostatní pro občasné použití ve svařených nepropustných plastových obalech.

Zdravotnický personál nosí po celou dobu výhradně jen respirátor, při provozní práci FFP2 a při vyšetřování pacientů dokonce FFP3.

ORL ordinace 3.JPG
- udržování sterilní plochy a automatického nahřívání kovových nástrojů
- výplach uší s přesně nastaveným a zcela bezpečným tlakem bez rizika poškození bubínku oproti běžnému výplachu ucha stříkačkou
- odsávání
- LED zdroje světla

ORL ordinace 4.JPG

Ušní mikroskop Carl Zeiss

- nejvyšší třída otomikroskopů, používaných zejména na klinikách pro detailní zobrazení ušních onemocnění i k operacím

ORL ordinace 5.JPG

Endoskopy Karl Storz

- flexibilní endoskopy včetně nejmenšího průměru, vyhovující dospělým i dětem a určené k podrobnějšímu vyšetření hrtanu

- rigidní endoskopy ke spolehlivému vyšetření nosu a nosohltanu

ORL ordinace 6.JPG

Ultrazvuk GE Healthcare

- ultrazvuk s nadstandardní sondou s velmi vysokou rozlišovací schopností, která je nutná zejména pro detailní zobrazení i malých patologií v oblasti hlavy a krku

- speciální software pro odběr buněk tenkou jehlou pod ultrazvukovou kontrolou k cytologickému vyšetření

ORL ordinace 7.JPG

Audiometrie Grason Stadler

- audiometr ke klinickému vyšetření sluchu, nadstandardní automatický software k odfiltrování chyb a simulace

- jedinečná možnost použití dotykové obrazovky pro pacienty, jednoduché ovládání obrazovky pomocí tlačítek ANO - NE při vyšetřování slyšitelnosti tónů

- protihluková sluchátka, zvyšující kvalitu vyšetření, navíc objednávání vyšetření izolovaně do místnosti a času, zajišťující naprostý klid okolí (nepřítomnost rušícího okolního hluku v místnosti objektivizovaná měřením), díky čemuž není nutnost uzavřené komory, kterou špatně snáší klaustrofobici 

- tympanometr k vyšetření středoušního tlaku a reflexů

ORL ordinace 8.JPG

CGM Medistar

- v ordinaci používáme nejmodernější ambulantní informační systém CGM Medistar

Objednejte se

MUDr. Jana Neuwirthová, Ph.D.

ORL, ultrazvukové vyšetření a imunonutrice

Slavkov u Brna, Bučovice, Vyškov, Brno a okolí

Blog

Hledáte informace o problematice infekcí, zánětů, nádorů anebo i jen přirozenou cestu ke zlepšení imunity a psychiky? Podívejte se na lékařem vedené blogy, kde k daným tématům najdete velké množství  informací.

 

www.prevencenadoru.info

  Nejvíce čtený článek:

Kouření, alkohol a HPV infekce v kancerogenezi. Více v odkazu zde...

 

PODÍVAT SE NA BLOG o prevenci nádorů

   

  

www.prevencezanetu.info

  Nejvíce čtený článek:

Proč vidíme takové rozdíly v závažnosti průběhu infekcí a přemrštěnou zánětlivou reakci i u mladých lidí? Více v odkazu zde...

  

PODÍVAT SE NA BLOG o prevenci zánětů

  

laptop-near-teal-stethoscope-in-wooden-table-3758756.jpg