Služby

Přijímáme nové pacienty nad 16 let.

Nevyžadujeme objednání ani ohlášení se předem.

 • Ušní, nosní a krční vyšetření

  Vyšetření, diagnostika a léčba v širokém spektru ORL indikací s kompletním vybavením pro dospělé a starší děti, včetně zajištění odběrů k bakteriologickému a mykologickému vyšetření infekcí.

 • Endoskopie nosu, nosohltanu a hrtanu

  Máme k dispozici několik různých endoskopů - 2 flexibilní laryngoskopy různých průměrů k podrobnému vyšetření dýchacích cest a rigidní epifaryngoskop k vyšetření nosu a nosohltanu.

 • Mikroskopické vyšetření uší

  Ušní mikroskop již v současné legislativě a moderní medicíně představuje povinnou a nezbytnou součást ORL ordinace, bez něj nelze spolehlivě vyšetřit stav ušního bubínku.

 • Vyšetření sluchu

  Vyšetření sluchu, tzv. audiometrii, provádíme za pomoci automatické počítačové technologie se softwarem k odfiltrováním chyb a za pomoci moderní dotykové obrazovky.

 • Ultrazvukové vyšetření

  K dispozici máme ultrazvukový přístroj s přesným zobrazením onemocnění v oblasti hlavy a krku. Ultrazvukové vyšetření neomezujeme věkem, tedy provádíme se žádankou i u malých dětí.

 • Cytologické odběry

  Máme možnost objednání k ambulantnímu odběru buněk tenkou jehlou z nádorů anebo zvětšených krčních uzlin pod ultrazvukovou kontrolou za účelem cytologického vyšetření.

 • Služby nehrazené zdravotní pojišťovnou

  Vyšetření prahu sluchu pro pracovníky v riziku hluku.


Objednejte se

MUDr. Jana Neuwirthová, Ph.D.

ORL, ultrazvukové vyšetření a imunonutrice

Slavkov u Brna, Bučovice, Vyškov, Brno a okolí

Blog

Hledáte informace o problematice infekcí, zánětů, nádorů anebo i jen přirozenou cestu ke zlepšení imunity a psychiky? Podívejte se na lékařem vedené blogy, kde k daným tématům najdete velké množství  informací.

 

www.prevencenadoru.info

  Nejvíce čtený článek:

Kouření, alkohol a HPV infekce v kancerogenezi. Více v odkazu zde...

 

PODÍVAT SE NA BLOG o prevenci nádorů

   

  

www.prevencezanetu.info

  Nejvíce čtený článek:

Proč vidíme takové rozdíly v závažnosti průběhu infekcí a přemrštěnou zánětlivou reakci i u mladých lidí? Více v odkazu zde...

  

PODÍVAT SE NA BLOG o prevenci zánětů

  

laptop-near-teal-stethoscope-in-wooden-table-3758756.jpg