Ultrazvukové vyšetření

K dispozici máme ultrazvukový přístroj s přesným zobrazením onemocnění v oblasti hlavy a krku. Ultrazvukové vyšetření neomezujeme věkem, tedy provádíme se žádankou i u malých dětí.  Jako nadstandard máme díky spolupracujícímu histopatologickému pracovišti možnost zajištění odběru buněk z nádorů, lymfatických uzlin anebo štítné žlázy skrze tenkou jehlu, zaváděnou do tkání cíleně a naprosto přesně a bezpečně pod ultrazvukovovu kontrolou. Toto vyšetření není bolestivé a nevyžaduje žádnou přípravu, často při odchodu pacienta již ani vpich po jehle na kůži není patrný. Tuto metodu využíváme zejména k odhalení zhoubného charakteru onemocnění a jako diagnostickou rozvahu před plánovanou operací.

Objednejte se

MUDr. Jana Neuwirthová, Ph.D.

ORL, ultrazvukové vyšetření a imunonutrice

Slavkov u Brna, Bučovice, Vyškov, Brno a okolí

Blog - orlinfo.cz

ORLINFO.CZ

Hledáte informace o problematice infekcí, zánětů, nádorů anebo i jen přirozenou cestu ke zlepšení imunity a psychiky? Podívejte se na můj blog, kde k daným tématům najdete velké množství  informací.

  

  Nově publikovaný článek:

Co stojí za závažnými průběhy COVID-19 i u mladých jinak zdravých lidí? Jaké mohou být skryté prozánětlivé faktory, které je přivedou až na jednotky intenzivní péče? A proč se fylogeneticky daná vysoká zánětlivá reaktivita, vyvinutá původně k přežití, obrací nyní proti nám namísto boje s infekcí? Více v odkazu zde...

  

PODÍVAT SE NA BLOG

laptop-near-teal-stethoscope-in-wooden-table-3758756.jpg