Ultrazvukové vyšetření

K dispozici máme ultrazvukový přístroj s přesným zobrazením onemocnění v oblasti hlavy a krku. Ultrazvukové vyšetření neomezujeme věkem, tedy provádíme se žádankou i u malých dětí.  Jako nadstandard máme díky spolupracujícímu histopatologickému pracovišti možnost zajištění odběru buněk z nádorů, lymfatických uzlin anebo štítné žlázy skrze tenkou jehlu, zaváděnou do tkání cíleně a naprosto přesně a bezpečně pod ultrazvukovovu kontrolou. Toto vyšetření není bolestivé a nevyžaduje žádnou přípravu, často při odchodu pacienta již ani vpich po jehle na kůži není patrný. Tuto metodu využíváme zejména k odhalení zhoubného charakteru onemocnění a jako diagnostickou rozvahu před plánovanou operací.

Objednejte se

MUDr. Jana Neuwirthová, Ph.D.

ORL, ultrazvukové vyšetření a imunonutrice

Slavkov u Brna, Bučovice, Vyškov, Brno a okolí

Blog

Hledáte informace o problematice infekcí, zánětů, nádorů anebo i jen přirozenou cestu ke zlepšení imunity a psychiky? Podívejte se na lékařem vedené blogy, kde k daným tématům najdete velké množství  informací.

 

www.prevencenadoru.info

  Nejvíce čtený článek:

Kouření, alkohol a HPV infekce v kancerogenezi. Více v odkazu zde...

 

PODÍVAT SE NA BLOG o prevenci nádorů

   

  

www.prevencezanetu.info

  Nejvíce čtený článek:

Proč vidíme takové rozdíly v závažnosti průběhu infekcí a přemrštěnou zánětlivou reakci i u mladých lidí? Více v odkazu zde...

  

PODÍVAT SE NA BLOG o prevenci zánětů

  

laptop-near-teal-stethoscope-in-wooden-table-3758756.jpg