KONTAKT

MUDr. Jana Neuwirthová, Ph.D., s.r.o.
Tyršova 324
684 01 Slavkov u Brna

IČO: 08677531
DIČ: CZ08677531

 

ORL ordinace je ve 2. nadzemním podlaží revitalizované části 3. podlažní budovy polikliniky (bílo-modrá budova) - bezbariérový vstup hlavním vchodem z rohu ulic Tyršova a Malinovského nebo výtahem s nástupem přímo z chodníku z ulice Malinovského. 

GPS: 49°09'22.8"N   16°52'48.4"E

------------------------------------------------------------------

AKTUALIZACE - upozornění pro imobilní pacienty:

Výtah polikliniky je v opravě duben-květen (zatím je k dispozici pouze schodiště do 2.n.p.). Imobilní pacienty proto prosíme v tomto období přesměřovávat na bezbariérové nemocniční pracoviště až do ukončení opravy.

Provozní informace

Veškeré provozní informace, které potřebujete znát před návštěvou, jsou zveřejněny na těchto denně aktualizovaných internetových stránkách. Jedná se zde zatím pouze o ORL pro dospělé pacienty, vysvětlení nutnosti věkového limitu je podrobněji uvedeno na úvodní stránce i v nejčastějších dotazech (FAQ). Pro pacienty bez internetu jsou informace dostupné také u dveří do čekárny ordinace. Pokud zde i přesto nenaleznete odpověď na svoje dotazy, máte možnost přímého kontaktování lékaře přes e-mail orlinfopacient@email.cz. Lékař reaguje na Vaše dotazy během krátké doby a v ten stejný den. Přes tento e-mail můžete také domluvit individuální termíny pro pacienty s oslabením imunity (chemoterapie, imunosupresiva, kortikoidy, biologická léčba apod.) anebo ve věku nad 90 let, které je potřeba vyšetřit izolovaně od ostatních. 

Komunikace s pacienty

Je možná osobně v rámci vyšetření v ordinaci. Není třeba se objednávat, proto není nutno nás předem kontaktovat. V případě potřeby kontaktování lékaře pro přeobjednání termínu již naplánovaného ultrazvukového anebo audio vyšetření je pro pacienty vyhrazený a lékařem denně kontrolovaný e-mail orlinfopacient@email.cz

Lékař reaguje na vaše e-maily relativně rychle ještě ten stejný den, a to i mimo ordinační dobu. Na tento pro pacienty vyhrazený e-mail má přístup a odpovídá pouze lékař, tedy je na něm zachována ochrana osobních údajů. Přes víkendy a mimo ordinační dobu je navíc skrze něj možnost zkonzultovat stav s lékařem a přes sms zaslat eRecept v případě zhoršení potíží u již registrovaných a vyšetřených pacientů. Elektronická komunikace přes orlinfopacient@email.cz je pro registrované pacienty nepřetržitá (nonstop).

Úřední komunikace

Úředníci, pojišťovny a dodavatelské firmy mohou psát přes pro ně vyhrazený firmení e-mail orlinfo@email.cz, na který mají přístup všichni jednatelé společnosti (není tedy určen v rámci ochrany osobních údajů pro pacienty k řešení zdravotních potíží). Lze přes něj získat i soukromý telefonní kontakt na jednatele a lékaře za účelem další úřední nebo provozní komunikace.

Soukromý mobilní kontakt lékaře ORL ordinace je přes tento e-mail určen a předáván ke komunikaci s kolegy lékaři a jejich zdravotními sestrami pro odborné konzultace a dále ke kontaktu se zdravotními pojišťovnami, zdravotnickou záchrannou službou, úřady a orgány státní a místní správy, KHS, SÚKL, firmami s rizikem práce v hluku a poskytovateli služeb, souvisejících s provozem. Pro tyto je lékař na příjmu během i mimo ordinační dobu. Žádáme o respektování toho, že mobilní telefonní kontakt není kontaktem pro spojení do ORL ordinace, ale nonstop aktivovaným soukromým kontaktem lékaře. Nelze ho proto dle zákona o ochraně osobních údajů bez našeho souhlasu zveřejnit ani předávat dalším osobám. 

Pravidelný interní audit a kontroly provozu ordinace vedeny s firmou AD MEDICA.

Ordinace zatím nemůže mít z provozních důvodů zavedenu pevnou telefonní linku. Pro pacienty jsou proto zveřejněny veškeré informace na těchto internetových stránkách.

Navíc vždy před plánovanou návštěvou zde doporučujeme zkontrolovat aktualizace ordinační doby pro daný den.


informace a blog v odkazu zde (stránky pro pacienty, vedené přímo lékařem, a pravidelně doplňované o nové články se zaměřením na prevenci a přirozenou léčbu)

Objednejte se

MUDr. Jana Neuwirthová, Ph.D.

ORL, ultrazvukové vyšetření a imunonutrice

Slavkov u Brna, Bučovice, Vyškov, Brno a okolí

Blog

Hledáte informace o problematice infekcí, zánětů, nádorů anebo i jen přirozenou cestu ke zlepšení imunity a psychiky? Podívejte se na lékařem vedené blogy, kde k daným tématům najdete velké množství  informací.

 

www.prevencenadoru.info

  Nejvíce čtený článek:

Kouření, alkohol a HPV infekce v kancerogenezi. Více v odkazu zde...

 

PODÍVAT SE NA BLOG o prevenci nádorů

   

  

www.prevencezanetu.info

  Nejvíce čtený článek:

Proč vidíme takové rozdíly v závažnosti průběhu infekcí a přemrštěnou zánětlivou reakci i u mladých lidí? Více v odkazu zde...

  

PODÍVAT SE NA BLOG o prevenci zánětů

  

laptop-near-teal-stethoscope-in-wooden-table-3758756.jpg