Přijímáme nové dospělé pacienty nad 16 let.

Nevyžadujeme objednání ani ohlášení se předem.

ORL - vyšetření uší, nosu a krku

K ORL vyšetření přijímáme pacienty bez nutnosti objednání. 

Důvodem, proč nové pacienty neobjednáváme a nedáváme k dispozici veřejně telefon, je to, že u řady ORL potíží se jedná o akutní stavy, vyžadující vyšetření ihned. Objednávání je v ORL oboru složité tím, že přednost mají akutní pacienti, kterých je v praxi většina, a nešlo by proto objednané pacienty zvát na konkrétní čas. 

Dalším důvodem, proč není zavedena přímo do ordinace pevná telefonní linka, je to, že v ordinaci probíhá vyšetření sluchu a endoskopické zákroky, vyžadující klidné prostředí a plné soustředění pacienta. Klidné a nerušené prostředí tím zvyšuje kvalitu a komfort při vyšetření i pro Vás. 


Pokud máte ORL potíže, přijďte kdykoliv v termínech naší ordinační doby bez nutnosti předchozího ohlášení se, a to i když k nám míříte poprvé nebo jste ze vzdálenějších oblastí.

Kvůli Vaší registraci není potřeba nás kontaktovat e-mailem ani chodit předem. Pokud jste pacientem jedné z našich smluvních zdravotních pojišťoven, registrace proběhne při první návštěvě automaticky elektronickou cestou v čekárně přes Vaši průkazku pojišťovny.

Po vstupu do čekárny neklepejte na dveře ordinace, stačí vybrat důvod návštěvy a vložit Vaši kartičku pojišťovny do snímače elektronického registračního systému. Informace o Vašem příchodu se zobrazí v počítači lékaře a on o Vás ví. Posaďte se a vyčkejte. Po Vašem vyvolání na monitoru se automaticky odblokuje zámek dveří a Vy můžete vstoupit do ordinace.

ORL vyšetření

 

ULTRAZVUK

Kromě ORL vyšetření provádíme i ultrazvukové vyšetření oblasti hlavy a krku, a to i pro pacienty u nás neregistrované.

K běžnému ORL vyšetření máme navíc možnost doplnění vyšetření ultrazvukem. Oproti ultrazvukovým pracovištím tak nabízíme výhodu ORL dovyšetření současně na jednom místě.

ORL i ultrazvukové vyšetření je u nás zdarma a bez poplatků, pokud jste pojištěni u některé z našich smluvních zdravotních pojišťoven.

I v případě, že jste registrováni u jiného lékaře a máte pouze žádanku k doplnění ultrazvuku oblasti hlavy a krku, přijďte bez obav k nám.

Jedinečnou předností je u nás možnost vyšetření bez objednání ve stejný den, zejména pokud se jedná o stavy s rizikem z prodlení. Můžete k nám přijít bez nutnosti předchozího ohlášení se a my pro Vašeho lékaře vše doplníme na počkání.

Neakutní pacienty, například v dispenzární péči, objednáváme individuálně až po našem ORL vyšetření a registraci, tedy ne telefonicky.

Na objednání a po osobní domluvě a po našem úvodním vyšetření je možno provést také cytologickou a histologickou diagnostiku útvarů.

Ultrazvuk

Objednejte se

MUDr. Jana Neuwirthová, Ph.D.

ORL, ultrazvukové vyšetření a imunonutrice

Slavkov u Brna, Bučovice, Vyškov, Brno a okolí

Blog

Hledáte informace o problematice infekcí, zánětů, nádorů anebo i jen přirozenou cestu ke zlepšení imunity a psychiky? Podívejte se na lékařem vedené blogy, kde k daným tématům najdete velké množství  informací.

 

www.prevencenadoru.info

  Nejvíce čtený článek:

Kouření, alkohol a HPV infekce v kancerogenezi. Více v odkazu zde...

 

PODÍVAT SE NA BLOG o prevenci nádorů

   

  

www.prevencezanetu.info

  Nejvíce čtený článek:

Proč vidíme takové rozdíly v závažnosti průběhu infekcí a přemrštěnou zánětlivou reakci i u mladých lidí? Více v odkazu zde...

  

PODÍVAT SE NA BLOG o prevenci zánětů

  

laptop-near-teal-stethoscope-in-wooden-table-3758756.jpg