oficiální webové stránky

Vítáme Vás na našich denně aktualizovaných oficiálních stránkách. Naleznete na nich veškeré informace o provozu ordinace, kvalifikaci lékaře a poskytovaných zdravotních službách.

Pravidelně zde budeme zveřejňovat novinky z naší ordinace, dny nepřítomnosti lékaře a změny ordinační doby. Naleznete zde i aktuality a zajímavosti z provozu ordinace.

V sekci "blog - články pro pacienty" najdete doporučení, jak postupovat v případě zánětů zvukovodu anebo středouší. Postupně tam budeme přidávat i rady, jak můžete přirozenou cestou a úpravou stravy ovlivnit mnohá onemocnění, imunitu, únavový syndrom, záněty i nádory. 

Objednejte se

MUDr. Jana Neuwirthová, Ph.D.

ORL, ultrazvukové vyšetření a imunonutrice

Slavkov u Brna, Bučovice, Vyškov, Brno a okolí

Blog - orlinfo.cz

ORLINFO.CZ

Hledáte informace o problematice infekcí, zánětů, nádorů anebo i jen přirozenou cestu ke zlepšení imunity a psychiky? Podívejte se na můj blog, kde k daným tématům najdete velké množství  informací.

  

  Nově publikovaný článek:

Co stojí za závažnými průběhy COVID-19 i u mladých jinak zdravých lidí? Jaké mohou být skryté prozánětlivé faktory, které je přivedou až na jednotky intenzivní péče? A proč se fylogeneticky daná vysoká zánětlivá reaktivita, vyvinutá původně k přežití, obrací nyní proti nám namísto boje s infekcí? Více v odkazu zde...

  

PODÍVAT SE NA BLOG

laptop-near-teal-stethoscope-in-wooden-table-3758756.jpg