Přijímáme nové dospělé pacienty.

Nevyžadujeme objednání ani ohlášení se předem.

Ušní, nosní a krční vyšetření

Více

Endoskopie dýchacích cest

Více

Ultrazvukové vyšetření

Více

Mikroskopické vyšetření uší

Více

Vyšetření sluchu

Více

Cytologické odběry

Více

Imunonutrice

a nabídka Penoxalu

Více

Mimo úhradu zdravotními pojišťovnami nabízíme tyto možnosti:

- Možnost zakoupení oblíbeného doplňku stravy Penoxal - naši pacienti s ním mají velmi dobrou zkušenost, vycházíme jim proto vstříc bezkonkurenční cenou oproti cenám na internetu nebo v lékárnách - sponzorujeme cenu v obodbí epidemie (z etických důvodů téměř za náklady) a navíc zaručujeme důležitou čerstvost z výroby: balení 60tbl za 1190,-Kč nebo 120tbl za 2090,-Kč - více informací o účincích, recenze a lékařská hodnocení na stránkách výrobce; objednání lze u nás osobně nebo přes e-mail orlinfopacient@email.cz  (vyzvednutí Penoxalu je nutné osobně v ordinaci, ale bez nutnosti vstupu mezi pacienty, tedy mimo kontakt s čekárnou).

- Vyšetření prahu sluchu pro pracovníky v riziku hluku za pomoci nejnovějšího audiometrického systému, využívajícího software pro odfiltrování chyb nebo simulace - hradí se formou faktury přes zaměstnavatele v případě vyšetření více pracovníků současně, nebo lze individuálně na místě v hotovosti 452,-Kč za kompletní vyšetření zaměstnance, zahrnující základní ORL vyšetření, audiometrii a výpočet ztrát sluchu dle Fowlera. 

Objednejte se

MUDr. Jana Neuwirthová, Ph.D.

ORL, ultrazvukové vyšetření a imunonutrice

Slavkov u Brna, Bučovice, Vyškov, Brno a okolí

Blog - orlinfo.cz

ORLINFO.CZ

Hledáte informace o problematice infekcí, zánětů, nádorů anebo i jen přirozenou cestu ke zlepšení imunity a psychiky? Podívejte se na můj blog, kde k daným tématům najdete velké množství  informací.

  

  Nově publikovaný článek:

Co stojí za závažnými průběhy COVID-19 i u mladých jinak zdravých lidí? Jaké mohou být skryté prozánětlivé faktory, které je přivedou až na jednotky intenzivní péče? A proč se fylogeneticky daná vysoká zánětlivá reaktivita, vyvinutá původně k přežití, obrací nyní proti nám namísto boje s infekcí? Více v odkazu zde...

  

PODÍVAT SE NA BLOG

laptop-near-teal-stethoscope-in-wooden-table-3758756.jpg